Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Renault T Serisi Yenileniyor

Renault T Serisi Yenileniyor
17 Ekim 2020 - 17:00 'de eklendi ve 2153 kez görüntülendi.

Bir çok markanın yenilikleri ile birlikte Renault’da makyaja girmiş.

2013 Yılında Renault T serisini üreterek,pazara sunmuştu.2015 Yılında ise Yılın Kamyonu ödülünü Renault T serisi kazanmıştı.Renault Trucks T serisi,trapez kabin, 12 derece eğimli ön cam ve pi şeklinde cephesi gibi üç ana unsuru ile ön plana çıkmıştı.

Renault kamyon ve çekici tasarımında ilklere imza atmış bir markadır.Majör ve Magnum serisi tasarımları ile zihinlerde ayrı bir yere sahiptir,Renault da bugün Magnum gibi bir tasarımın ardından amiral serisi olan T High Sleep kabin ile beklentilere cevap verememiştir.

FALCON (Düşük Tüketim için Esnek ve Aerodinamik Kamyon) projesi, ortaklardan oluşan bir konsorsiyumla birlikte proje Renault Trucks tarafından yürütülüyor. Teknik gelişmeler, orta vadede üretime başlamak amacıyla normal çalışma koşullarında iki yıllık maksimum müşteri yatırım getirisi elde etmeyi hedefliyor. 

Evet resmi olmayan bilgilerle Renault Trucks T’nin ilk fotoğrafı.Görünüşe göre yine fazla bir yenilik yok gibi.Çok olumlu bir değişikliği fark etmek için içeriye bir bakış yeterlidir.Tasarımında yine birbirine tamamen aykırı çizgiler ve keskin yapılı çizgiler yine devam ediyor.

Farlar gövdeye maskelenmiş muhtemelen sahibi Volvo’da ki gibi LED farlar bulunuyor.Direksiyon simidi ise şoföre çok yakın bir açıda ayarlandığını açıkça gösteriyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER