Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Mercedes-Benz’den Özel Seri Actros Edition 2

Mercedes-Benz’den Özel Seri Actros Edition 2
23 Eylül 2020 - 16:35 'de eklendi ve 2440 kez görüntülendi.


İnovasyonu Türkçe karşılığı ile yeniliği farklılığı seven firma ve bireysel kullanıcılar ve arabaları kendisi için adeta evleri olan,tarz ve yüksek konfora büyük önem verenlere,arabalarıyla güçlü bir duygusal bağa sahip olanlar için bir makineden daha fazlası.Yeni Actros Edition 2 serisini tanıttı.

Mercedes Benz Actros Edition 2 serisini dünya çapında 400 adet olarak üretecek.Satışları ise önümüzdeki Ocak ayından itibaren başlayacak.

Mercedes Benz Actros Edition 2 2018 Yılında Aksaray ve Wörth fabrikasında geliştirilen,donanım ve özellikleriyle sektörde ilk olarak sunulan donanımlarıyla standartları yeniden belirlemişti.Actros edition 1 serisi ile piyasaya 400 adet sınırlı sayıda üretimini yapmıştı.Mercedes Benz çekicilerin amiral gemisi,en yeni güvenlik ve teknolojik donanımının yanı sıra çok özel bir görünüme de sahip olarak,büyük ilgi gören aynasız yeni Actros’un en donanımlı paketi 2020 yılında rakiplerinin yeniliklerine karşı  Actros Edition 2 serisi ile bugün karşımıza çıktı.Yeni donanımlı seri 2 ve 3 akslı versiyonların yanı sıra GigaSpace ve BigSpace kabinle satışa sunulacak.

Actros Edition 2 Serisinde Ayrıntılar

Nappa deri kaplı şoför mahali ve kapı kolları,karbon boyası ve birkaç iç parça ve tavanda bir kapak dahil olmak üzere görüntü,üst düzey otomobil konforu ve güvenliğine sahip çeşitli kişisel özelleştirmelerle öne çıkıyor. Şoför mahalinde üst yatak 900 mm genişliğinde,iç mekan tamamıyla badem beji rengine sahip.

Altı kapsamlı donanım paketiyle standart olarak satışa sunulacak.Güvenlik paketi (çok yönlü sürüş yardımları), Konfor paketi (LED ortam aydınlatması ve buzdolabı dahil), Sürüş paketi (deri koltuklar ve deri kaplı direksiyon simidi dahil), Görüş görüş paketi (bi-xenon dahil) farlar ve LED arka lambalar), Medya paketi (ses ve ekstra 12/15 V usb soket dahil) ve Extra Line (MirrorCam ve karşılama ışığı dahil) standart olarak ABA 5 acil durum fren asistanı, kör nokta yardım ve tahmini PPC hız sabitleyici ile birlikte geliyor. Yarı otomatik SAE 2 sürüşünü mümkün kılan aktif sürüş asistanı ADA ise,ayrı bir seçenek olarak sunuluyor.

Actros Edition 2 Dış Tasarım

Halefi olduğu edition bir serisine farklı olarak karbon boya ve estetik olarak,yan duvarlar ile yan eteklerde yıldız motifli etiketler,yeni dört spot ledli güneşlik,ayrıca kabinin arka alt ve orta kısmında yerleştirilen ledler ve kabinin yanlarında paslanmaz çelik giriş basamakları bulunuyor.

Actros Edition 2 1863 LS serisi 15.6 litrelik OM 473 Euro 6 460 kW (625 hp), 3000 Nm torka sahip.Ancak Actros kullanıcıları ve Actros’u tercih edecek olan rakip marka kullanıcıları ise Mercedes-Benz’den 630 beygirin üstünde yeni bir güçlü makinede bekliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER