Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Yeni BMC

Yeni BMC
06 Eylül 2017 - 17:53 'de eklendi ve 6832 kez görüntülendi.

 

Yeni BMC Sektörle Buluşacak mı ?

 

Ağır ticari araç segmentinde uzun zamandır beklenen ve 2012 yılında yeni tasarımıyla fotoğrafları servis edilen BMC’nin yeni çekici ve kamyonları bugünler de yine gündeme geldi. Sektör BMC PRO çekicinin yeni nesilini beklerken şirket ekonomik kriz sorunlarıyla birlikte 2013 yılında iflas etti. Son olarak Ethem Sancak’ın şirketi devr almasıyla birlikte BMC yeniden toparlanma sürecine girmişti.

Bugün haberimizin konusu olan kamuflajlı ve kamuflajsız fotoğrafları ile geçtiğimiz günlerde yeni nesil BMC test sürüşülerinde görüntülerinde. Fotoğraftan anlaşıldığı üzere şimdiye kadar üretilen profesyonel serisine kıyasla en geniş hacme ve heybetli görünüme sahip. Tasarımı ise sektöre göre ”kopya ama güzel”, kimine göre ise ”estetik değil”.

Tasarıma rağmen BMC’den beklenti ise  önemli olan dış görüntü değil. Sürücü konforu ve motor verimliliği ve eski alım gücü ile satış sonrası müşteri memnuniyeti olduğunu biliyoruz. Bu iki konu hakkında henüz marka tarafında gizemini korumasına rağmen 460 Beygir olabileceği söylentileri var. Eski kabin uzun yolculuklarda yetersiz kabin süspansiyonuyla sürücüyü yorabiliyordu bu yüzden transport piyasasında araçlar arasında nadiren de olsa görüyorduk. Yenilenen kabin ve motorla uygun fiyat sağlanırsa şayet pazar da üç büyük oyuncu arasında eskisi gibi yer alacağı Türkiye pazarı için kaçınılmaz bir gerçek olacak.

Araca ait fotoğraflar ve yorumlar için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:

http://magazinulasim.com/Konu-yeni-bmc-cekici.html?page=10

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER