Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Trabzonspor Yeni Otobüsünü Teslim Aldı

Trabzonspor Yeni Otobüsünü Teslim Aldı
15 Ekim 2021 - 17:12 'de eklendi ve 545 kez görüntülendi.

Trabzonspor’un tercihi değişmedi.Ve Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Hassoy’dan Yeni Otobüsünü Bugün Teslim Aldı

Trabzonspor A takımının karayolu seyahatlerinde kullanacağı, Mercedes Benz Yeni Tourismo Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu tarafından yenilenen sözleşme ile birlikte kulübe teslim edildi.

Trabzonspor, Ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ile bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.Trabzonspor’un kurucu üyesi ve ilk başkanı Ali Osman Ulusoy’un önderliğinde kulübün resmi karayolu ulaşım sponsorluğunu üstlenmiş olan Ali Osman Ulusoy Turizm halen sponsorluğunu sürdürüyor. Her zaman sektörün en yeni ve en popüler otobüsünü, takımları Trabzonspor’a tahsis eden Ali Osman Ulusoy Turizm’in kullanıma sunduğu Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1’in tasarımı ve kaplaması Mercedes-Benz Türk tarafından gerçekleştirildi.

İmza törenine,Başkan Ahmet Ağaoğlu, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcısı Emin Kahraman ve yönetim kurulu üyesi Lokman Sadıklar Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Başkanı Hülya Ulusoy, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yön. Kur. Bşk. Yardımcısı Ahsen Aydın, Şirketler Grubu Direktörü Murat Seymen, Ali Osman Ulusoy Turizm Genel Müdürü Eray Eray, Hassoy Genel Müdürü Selim Saral ve Mercedes-Benz Satış Operasyonları Grup Müdürü Özgür Taşgın’ın katıldı.

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy ise Trabzonspor’un kurulduğu günden bugüne kadar hep gurur kaynakları olduğunu belirtti.

Trabzonspor ile gönül bağlarının her zaman var olduğunu anlatan Ulusoy, “Babam kurucu başkan olduğu için takımımızın ev sahipliği yaptığı hemen her maçında ben de kendisiyle birlikte tribünlerde yer aldım. Hatta beraber gittiğimiz bir maçta olay çıktı, maç iptal oldu. Bizi aşağıya indirdiler ve 3-4 saat soyunma odasında bekledikten sonra polisle dışarı çıktık. Benim Trabzonspor maceram babamın kurucu başkan olmasıyla birlikte başlamış oldu. 2016 yılından itibaren sponsorluk maceramız da hala devam ediyor. Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu olarak her zaman Trabzonspor’un yanında yer almaya ve geçmişten gelen güvenle taşımaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İmza töreninde konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Bugün Trabzonspor’un profesyonel takım ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Turizm Tic. A.Ş ile 5. yıla giren sponsorluk anlaşmamızı yapmak için bir aradayız. Tabii ki bu anlaşma bizim için bir sponsorluk anlaşmasının çok ötesinde bir anlam ifade ediyor. Kurucu Başkanımız, rahmetli büyüğümüz Sayın Ali Osman Ulusoy’un isminin kulübümüzle birlikte anılmasını sadece bir sponsorluk olarak değerlendirirsek hata yapmış oluruz. Bugün milyonların gönül verdiği Trabzonsporumuzun Kurucu Başkanı Ali Osman Ulusoy’un adının kulübümüzün sponsoru olarak anılmasının ötesinde, camiamızda çok büyük anlam ve değer ifade ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Kulübümüzün birinci başkanı, kurucu başkanıydı. Çok sıkıntılı bir süreçten, sorunlu bir süreçten Sayın Rıfat Dedeoğlu ile birlikte kulübümüzün temellerini atan, öncülüğünü yapan ve daha sonra da Sayın Rıfat Dedeoğlu’na kulüp başkanlığını devreden çok değerli başkanımızı bu vesileyle rahmet ve şükranla anıyoruz. Sayın Başkanımızla ilgili söylenecek çok şey var. Ulaşım sektöründe kendisi 1938 yılında rahmetli babasının kamyonunda şoför olarak başladığı, daha sonra şirketin merkezini de Of’tan Trabzon’a taşıyarak pek çok sivil toplum örgütünde başkanlık yaparak hem Trabzon’un turizmine, sanayisine ve endüstrisine çok büyük katkılarda bulunmuş ama her şeyin ötesinde Trabzonspor gibi ülkede futbolun tarihini değiştiren, ülke futbolunda bir devrim yaratan kulübümüzün kurucu başkanlığını yapmış çok değerli bir insandan bahsediyoruz. Bizim Ali Osman Ulusoy Tic. A.Ş ile sponsorluk anlaşmamız 5. yılına giriyor. Ben bu vesileyle değerli kızı Hülya Ulusoy hanımefendiye ve şu an aramızda bulunan katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Sponsorluk anlaşmasının hayırlı, uğurlu olmasını ve son maçımızı deplasmanda oynayacağımız için otobüsümüzün de şampiyonluk kupasını taşımasını nasip eder inşallah Allah. Tekrar teşekkür ediyorum, değerli katkılarınızdan dolayı. Hülya Hanım sizler bizim için çok değerlisiniz. Bizler sizi değerli Başkanımızın emaneti ve mirası olarak görüyoruz” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER