Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

TEMSA’dan Amerika’da Gövde Gösterisi

TEMSA’dan Amerika’da Gövde Gösterisi
27 Ocak 2017 - 18:17 'de eklendi ve 2240 kez görüntülendi.

Yerli üreticimiz  Temsa fabrikası, Amerika Birleşik Devletleri’nde  fuara katıldı. Temsa, 14-17 Ocak tarihleri arasında Cleveland’da düzenlenen American Bus Association (ABA) Fuarı’nda TS 35E ve TS45 modellerini tanıttı. 

Otomotiv ihracatında dünya üreticileri ile rekabet eden Temsa, ABD’nin en eski otobüs birliği ABA (American Bus Association) tarafından düzenlenen fuarda ilgi odağı oldu.

Amerika Birleşik Devletleri otobüs pazarında ”1000 otobüs ihracat”  hedefleri olduğunu Temsa Yurtdışı Satış ve Pazarlama Direktörü Kadri Özgüneş, şu bilgileri verdi: 

“ABD’li müşterilerimizle yıl içinde düzenlenen etkinliklerle bir araya gelmeye devam ediyoruz. 2010 yılında adım attığımız ABD pazarında TEMSA’nın ürün gamı da müşteri portföyü de büyük bir gelişme gösterdi. ABD pazarında 1000’li rakamları bu yılın ilk yarısında aşacağımızı düşünüyoruz. Cleveland’da düzenlenen ABA Fuarı’nda ABD’li tur operatörlerinin büyük beğenisini kazanan TS 35E ve TS45 araçlarımızı sergiledik. TEMSA standı fuar sürecinde en yoğun ilgi gören stantlardan biri oldu. 1926 yılında kurulan ve 1000 üyesi bulunan ABA, ABD’nin en eski otobüs birliği. ABA üyesi operatörler ABD yollarında çalışan otobüslerin yaklaşık yüzde 65’ine sahip. Bu güçlü birliğin düzenlediği etkinlikte yer almak, geleceğe yönelik belirlediğimiz hedeflere ulaşmada bizim için büyük önem taşıyor. Fuarda TEMSA ürünlerinin gördüğü ilgi de bizleri gururlandırdı.”

 

 

temsa-aba-ts45-(1) temsa-abd temsa-aba-ts45-(3) temsa-aba-ts45-(2)

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER