Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Sektör Onur Ödülü ÖZKAYMAK’ın

Sektör Onur Ödülü ÖZKAYMAK’ın
05 Eylül 2017 - 22:47 'de eklendi ve 4269 kez görüntülendi.

SEKTÖR YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ
ÖZKAYMAK’IN

19 Eylül’de düzenlenecek ‘Ulaştırma Platformu: Panel ve Ödül Töreni’nde; 60 yıla yakın süredir sektörümüze önemli katkılarda bulunmuş, sektör duayeni Sn Rahim Özkaymak’a ‘Sektör Yaşam Boyu Onur Ödülü’ takdim edilecek. Sektör liderlerinin bu önemli günde Özkaymak’ın yanında olacağı etkinlik, 19 Eylül’de İTÜ Arı Teknokent Maslak’ta düzenlenecek.

Kaptanlar Kulübü’nün organize ettiği; Ulaştırma Platformu: Panel ve Ödül Töreni’nde; TOBB Sektör Meclisi Başkanlığı, İTO sektör komite başkanlıkları, TOFED, TOF, UYOF, IPRU, TTDER, İSTAB, TÖHOB, İETT, İstanbul Otobüs A.Ş., TURODER, İSAROD başta olmak üzere sektöre yön veren kuruluşlar ile sektörün lider işletmeci ve üretici firmalarının tepe yöneticileri bir araya geliyor. Ulaştırmada Geleceğin Liderleri Paneli, Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri, Sektör Yaşam Boyu Onur Ödülü, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum ödüllerinin verileceği etkinlik, 19 Eylül 2017 günü 13:30’da İTÜ ARI Teknokent Maslak Arı-3 Binasında gerçekleşecek.

Sektör Yaşam Boyu Onur Ödülü Rahim Özkaymak’ın


Bu sene dördüncüsü verilecek Sektör Yaşam Boyu Onur Ödülü, sektörümüze 60 yılı yakın süredir hizmet vermiş, sektör duayeni Sn Rahim Özkaymak’a takdim edilecek. Her sene bir kişiye verilen Sektör Yaşam Boyu Onur Ödülü; sektörde işveren olarak hizmetlerde bulunmuş, 70 yaş üstü, sektör duayeni kişiler arasından seçiliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER