Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Şehirlerin Yükselen Yıldızı Conecto

Şehirlerin Yükselen Yıldızı Conecto
11 Mart 2019 - 18:32 'de eklendi ve 1216 kez görüntülendi.

Mercedes Benz Türk 2019 Şubat ve Mart aylarında İstanbul Halk Otobüsü A.Ş ve İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne gerçekleştirdiği otobüs teslimatlarıyla teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

21.02.2019

Şehir içi yolculuğun adresi Mercedes-Benz Conecto

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü A.Ş’ye satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto; Ahmet Boylu, Fatih Uluman ve Gürkan Uluman’a teslim edilmiştir. İstanbul şehir içi ulaşım hatlarındaki Conecto araçların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Teslimat esnasında, Conecto otobüslerinin müşteri dostu yakıt performansına ve yüksek konforuna vurgu yapıldı.  Müşterimiz, Mercedes-Benz kalitesine duyduğu güven nedeniyle tercihini yine Conecto’dan yana kullandığını belirtti.

01.03.2019

Conecto teslimatları devam ediyor

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto; Hasan Cayit ve Mahmut Kalkan’a teslim edilmiştir. Teslimat sırasında yetkililer, Conecto’yu düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi özelliklerinden dolayı tercih ettiklerini dile getirirken, Mercedes-Benz markasına ve Mercedes otobüslerine duydukları güvenden de bahsettiler.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER