Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Şehirlerarası ve Şehiriçi Mercedes Benz’le Yenileniyor

Şehirlerarası ve Şehiriçi Mercedes Benz’le Yenileniyor
20 Nisan 2018 - 17:42 'de eklendi ve 1653 kez görüntülendi.

 

Mercedes-Benz Türk, 4 – 20 Nisan tarihleri arasında Ben Turizm 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Turtaş Taşımacılık’a 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD ve Kuzey Seyahat’e 1 adet Mercedes-Benz Conecto teslim etti

 

BEN TURİZM FİLOSUNA 1 ADET TOURİSMO 16 RHD 2+1

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Gaziantep tarafından Ben Turizm’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Yunus Dal’a teslim edildi. Ben Turizm yetkilileri, Tourismo 16 RHD 2+1’i düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek ikinci el değerine sahip olmasından dolayı tercih ettiklerini dile getirerek, aracı oldukça beğendiklerini ve Mercedes-Benz kalitesine çok güvendiklerini belirttiler.

TURTAŞ TAŞIMACILIK TOURİSMO 15’İ TERCİH ETTİ

Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler Ankara tarafından Turtaş Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Davut Güzeller’e teslim edildi. Teslimat esnasında yetkililer, Yeni Tourismo 15 araçlarının müşteri dostu yakıt performansına ve sorunsuz sürüş deneyimine vurgu yaptı. Davut Güzeller, yolcuların tercih ettiği yüksek konfor ve güven duygusunun Yeni Tourismo 15 ile kolaylıkla karşılanabileceğini belirtti.

KUZEY SEYAHAT’E 1 ADET CONECTO

Mercedes-Benz Türk tarafından Kuzey Seyahat’e 1 adet Mercedes-Benz Conecto teslimatı gerçekleştirilmiştir. Kuzey Seyahat yetkilileri Conecto otobüsü ile ilgili olarak; sahip olduğu düşük yakıt masrafları ve yüksek konfor özellikleriyle şehir içi taşımacılığında sektördeki rakiplerinden ayrıştığını dile getirdiler. Bu alımı, Mercedes-Benz güvencesi ve Conecto’nun değişmeyen kalitesi nedeniyle gerçekleştirdiklerini belirttiler.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER