Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Pamukkale Turizm’e 9 Adet TOURİSMO

Pamukkale Turizm’e 9 Adet TOURİSMO
23 Ekim 2017 - 17:11 'de eklendi ve 2684 kez görüntülendi.

Pamukkale Turizm’den 9 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD Relax 2+1 yatırımı .

 

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren İzmir merkezli
Pamukkale Turizm, Mercedes-Benz Türk’ün eçok tercih edilen şehirlerarası otobüsü Tourismo 16 RHD 2+1
alımı yaparak tercihini bir kez daha Mercedes-Benz olarak yeniledi. Pamukkale Turizm, bu alım ile birlikte 452 adet otobüsten oluşan filosundaki Mercedes-Benz marka otobüslerin sayısını 168 adete çıkardı.

Pamukkale Turizm’in İzmir’deki tesisinde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban, Has Otomotiv İzmir Genel Müdürü Turan Dik, Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bababalım, Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy ve İzmir Otogar Müdürü Ahmet Dombaz katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, tören sırasında yaptığı konuşmada “Pamukkale Turizm’e 9 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs teslimatını gerçekleştirmek üzere bir araya geldik. Bu alım için kendilerini tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz, satın aldıkları araçların bol kazançlı ve hayırlı olmasını diliyoruz. Bayimiz Has Otomotiv, BusStore ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ekibine bu satış için gösterikleri emek ve destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bababalım, “Mercedes- Benz Tourismo araçlarını düşük yakıt ve işletme maliyetleri, dayanıklılığı nedeniyle tercih ettik. Pamukkale Turizm olarak her zaman güven ve kaliteye
önem veriyoruz, Bu doğrultuda da yeniliğe yapılan yatırımlarımıza devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Bu alım ile 452 otobüsten oluşan filomuzdaki Mercedes-Benz marka otobüs sayısı 168 adede çıktı. Mercedes-Benz Türk,
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ve Has Otomotiv yetkililerinin bize gösterdiği ilgi de bizleri çok mutlu etti. Bu sene 50. yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü kutluyor ve nice 50 yıllarda birliğimizin devam etmesini diliyoruz” dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER