Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Otobüsçü Sezona Tourismo Yatırımıyla Hazırlanıyor

Otobüsçü Sezona Tourismo Yatırımıyla Hazırlanıyor
08 Mayıs 2017 - 17:26 'de eklendi ve 2468 kez görüntülendi.

Sezon hazırlıkları ile birlikte sektörde Mercedes Benz Tourismo ve yeni Mercedes-Benz Conecto cazip koşullarıyla yine şehir içi toplu taşımacıların tercihi olmaya devam ediyor.

Merecedes teslimatlarını sürdürüyor Mercedes Benz Türk 13 – 25 Nisan 2017 tarihleri arasında bireysel ve kurumsal firmalarına teslimatlarını sürdürdü

13.04.2017 Mercedes-Benz otobüsleri sürüş konforunda lider Mercedes-Benz Türk Yetikili Bayii Hassoy tarafından Ateşoğlu Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Ateşoğlu Turizm şoförlerine teslim edildi. Teslimatta, Mercedes-Benz marka araçların sürüş konforu ve yakıt cimriliği konusunda lider olması Ateşoğlu Turizm’in tercihinin her zaman Mercedes-Benz otobüsleri olacağı belirtildi. Araçların sürüş konforu, yakıt cimriliği konusunda bir lider olduğu; bu nedenle de Mercedes-Benz otobüslerinin her zaman tercihleri olacağı belirtildi.

Bireysel otobüs işletmecilerin tercihi Mercedes-Benz oldu Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gelecek Erzurum tarafından Metro Turizm bireysel otobüs işletmecisi Orhan Hafif’e 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD teslim edildi. Teslimat sırasında Hafif, Mercedes-Benz araçlarından duydukları memnuniyeti dile getirirken, araçların yüksek kaliteyi düşük işletme maliyetleriyle müşteriye sunmasından dolayı Mercedes-Benz otobüslerini tercih ettiklerini belirtti.

24.04.2017 Belediyelerin tercihi Mercedes-Benz Tourismo Mercedes-Benz Türk tarafından Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’ne satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD yetkili personel Cem Gürtürk ve araç şoförü Seçkin Pişkin’e teslim edildi. Teslimat esnasında Gürtürk ve Pişkin, Tourismo araçlarını, düşük maliyetle yüksek kaliteyi müşteriye sağlamasından dolayı tercih ettiklerini belirttiler.

25.04.2017 Halk otobüsü işletmecilerin tercihi Mercedes-Benz oldu Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto Yunus Gündüz ve Celal Duran’a teslim edildi. Gündüz ve Duran, Conecto araçlarının düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek teknolojili özelliklerinden oldukça memnun olduklarını belirtti.

Bireysel otobüs işletmecilerin tercihi Mercedes-Benz oldu Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hasmer tarafından Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Murat Öztaş’a satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Murat Öztaş’a teslim edildi. Teslimat esnasında Öztaş, Tourismo araçlarından yakıt ekonomisi ve düşük işletme maliyetleri sebebiyle çok memnun olduklarını, bu nedenle de her zaman ilk tercihleri olduğunu belirtti.

04-05-2017

Pamukkale Bireysel otobüs işletmecisi Metin Kutucu ve ortağının 8’nci araç tercihi de Mercedes-Benz oldu Mercedes-Benz Tourismo oldu gerçekleşen teslimatda 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Metin Kutucu’ya teslim edildi. Teslimat esnasında Kutucu, tourismo araçlarından yakıt ekonomisi ve işletme giderleri sebebiyle tüm araçlarını yenilediklerini ve tourismo’nun kendileri için çalıştıkları hatlarda önemli bir araç olduğunu,bu nedenle de her zaman ilk tercihleri olduğunu belirtti.

04-05-2017

Yükseller Aksaray Birlik’in tercihi de Tourismo.
Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Tarsus Koluman tarafından satışı gerçekleştirilerek filosuna 2 adet Mercedes-Benz Tourismo Relax alımı yaptı.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER