Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Mercedes Benz Tourismo İlk Tercih

Mercedes Benz Tourismo İlk Tercih
25 Mayıs 2017 - 17:41 'de eklendi ve 2608 kez görüntülendi.

Mercedes Benz Tourismo Otobüsçünün İlk Tercihi Olmaya Devam Ediyor.

Süha Turizm’in yatırımları Mercedes-Benz ile hız kesmiyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Bayraktarlar Kayseri tarafından Süha Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Mehmet Göksu ve Mustafa Yılmaz’a teslim edildi. MGS Otomotiv A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Göksu’ya aracın anahtarı Bayraktarlar Kayseri Otobüs Satış Müdürü Mustafa Yıldız tarafından verildi. 5 adetlik satış bağlantısının ilkinin teslimatını yaptıklarını belirten Yıldız, Mehmet Göksu ile yıllardır ticari faaliyetlerinin devam ettiğini belirtti. Göksu ise Mercedes-Benz markasına çok güvendiklerini, 2017 model bu araçlar ile daha hesaplı ve az masraflı, az yakan bir araç olduğunu duydukları Tourismo 16 RHD ile yola devam edeceklerini belirtti. MGS Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yılmaz da Mercedes-Benz araçlarının işletme maliyetlerinin düşüklüğüne inandıklarını belirtti. Süha Turizm’de ilk 2017 Tourismo çalıştıracak olmanın verdiği gurur ile bol kazançlı bir sezon olmasını dilediklerini belirtti

Tokat Seyahat’in yeni “Yıldızı” yola çıkmaya hazırlanıyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler Sivas tarafından Tokat Seyahat’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD firma yetkilisi Sırrı Boğa’ya teslim edildi. Boğa, Mercedes-Benz araçlarına güvendiklerini, aynı zamanda bu araçların düşük işletme maliyetleri getirmesinden dolayı tercih ettiklerini belirtti.

 

Adıyaman Ünal Turizm’in tercihi “Yıldız” oldu

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman Gaziantep tarafından Adıyaman Ünal Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Erdal Coşkun, Fırat Kızıl ve Bedir Tun’a teslim edildi. Teslimat esnasında Coşkun, Kızıl ve Tun, Tourismo 16 RHD araçlarının daha hesaplı ve az masraflı olduklarını, aynı zamanda Mercedes-Benz markasına ve kalitesine duyduklarını güvenden dolayı da her zaman ilk tercihlerinin Mercedes-Benz araçları olacağını vurguladılar.

 

Uğurtan Turizm yola Travego ile devam edecek

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler Trakya tarafından Uğurtan Turizm’e satışı gerçekleşen 3 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD Sami Tüfekçi’ye teslim edildi. Tüfekçi, teslimat esnasında, Travego araçlarının gösterişli tasarımlarından çok etkilendiklerini, aynı zamanda geniş bagaj iç hacmi sebebi ile de Travego araçlarını tercih ettiklerini belirtti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER