Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Conecto ; ”Büyük Şehirlerin Düşük Maliyetli Otobüsü”

Conecto ; ”Büyük Şehirlerin Düşük Maliyetli Otobüsü”
18 Nisan 2019 - 14:56 'de eklendi ve 1976 kez görüntülendi.

İ

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü bireysel esnaflara satışı gerçekleştirilen 4 adet Mercedes-Benz Conecto‘lar, Veysi Ekin,Selim Alan,Mehmet Tuğsal ve Cengiz Öztürk ve Mustafa Öztürk’e teslim edildi. İşletmeciler Conecto’yu ; ”Marka güveni,düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi özelliklerinden dolayı tercih ettik” belirttiler.
 

İstanbul Halk Otobüsü’ne 2 Conecto daha!


Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto Mehmet Tuğsal’a ve 1 adet Mercedes-Benz Conecto da Selami Alan’a teslim edilmiştir. Teslimat sırasında, Conecto otobüslerinin yüksek dayanıklılığına ve Mercedes-Benz Türk ile yapılan bu birlikteliğin sağladığı ayrıcalık hissine vurgu yapıldı. 

Şehir içi yolculuğun adresi Mercedes-Benz Conecto!


Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, Cengiz Öztürk ve Mustafa Öztürk’e teslim edilmiştir. İstanbul şehir içi ulaşım hatlarındaki Conecto araçların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Teslimat sırasında yetkililer, Conecto otobüslerinin yakıt dostu performansına ve düşük işletim maliyetlerine vurgu yaparken, Mercedes-Benz kalitesine duydukları güven nedeniyle Conecto’yu tercih ettiklerini dile getirdiler.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER