Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

25 Ülkeye Yeni Scania İle Çalışacak

25 Ülkeye Yeni Scania İle Çalışacak
20 Ağustos 2020 - 17:02 'de eklendi ve 1680 kez görüntülendi.

Mavi Martı Trans “Scania” Dedi

Düzce Mavi Martı Trans, filo yatırımını Scania ile yaptı.Mavi Martı Trans 10 adet Scania R450 4×2 EB düşük şasili çekici aldı. Mavi Martı
Trans’ın filosundaki Scania sayısı 11’e ulaştı. Yeni araçları Scania Bölge Satış
Yöneticisi Volkan Kahya tarafından firma tesislerinde Mavi Martı Trans sahibi Sefa Çapar’a teslim edildi.


“Denemek için aldık asıl aracımız oldu”


Mavi Martı Trans Sahibi Sefa Çapar, Scania ile performansını görmek için aldıkları 1adet ile başladıklarını belirterek “Filomuzda başka bir marka çekiciler bulunuyordu.Araç alım planımız gündeme geldiğinde Scania’ya bakmak istedik ve bir tane aldık.
Bu araçtan aldığımız performans, bizi yeni alımda Scania konusunda tereddüte yer bırakmadı. Düşük yakıt tüketimi, 300.000 km boyunca ücretsiz bakım anlaşması, sorunsuz Euro 6 motoru ve yaygın servis ağı da Scania’yı tercih etme nedenlerimiz arasında yer alıyor.” dedi.


“25 ülkeye gidiyoruz”


Çapar ”Almanya ağırlıklı olarak, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Avusturya, İsveç gibi toplam 25 Avrupa ülkesine taşımacılık yapıyoruz. 30 yıla varan tecrübemizle kalite anlayışımızı, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmayı amaç edindik. Doğuş Otomotiv güvencesindeki Scania’nın bu amacımıza ilerlerken bize destek olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER