Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Uzman Ağır Nakliyat, Volvo Trucks’ı Tercih Etti

Uzman Ağır Nakliyat, Volvo Trucks’ı Tercih Etti
17 Nisan 2018 - 20:00 'de eklendi ve 3009 kez görüntülendi.

Uzman Ağır Nakliyat, Volvo Trucks’ı seçti

Proje kargo lojistiği, denizyolu ve karayolu nakliyesi ile transit taşımacılık alanlarında faaliyet gösteren Mersin ve İstanbul merkezli Uzman Ağır Nakliyat, filosuna 540 beygir gücünde Volvo Trucks FH13 6×4 ağır çekici kattı.

Teslimat töreninde firma ortaklarından Recep CanUzman Ağır Nakliyat adına yaptığı açıklamada Volvo Trucks çekicilerin sağladığı yakıt tasarrufu, sürüş kolaylığı ve etkin çekiş gücü sayesinde kârlılıklarını artıracaklarını belirterek, şöyle devam etti: “Volvo Trucks FH13 6×4 çekiciyi ağır nakliyatta beklediğimiz performansı ve yakıt tasarrufunu sağlayacağını bildiğimiz için tercih ettik. Böylece müşterilerimize daha iyi hizmet sunabileceğiz. Temsa İş Makinaları’na bizi Volvo Trucks kalitesiyle buluşturduğu için teşekkür ederiz.”

Temsa İş Makinaları adına teslimat töreninde yer alan bölge satış yöneticisi Umut Şahin ise “Uzman Ağır Nakliyat gibi bilinçli müşteriler ile çalışmak bizi her zaman mutlu ediyor. Kendileri ile uzun soluklu bir iş birliğine imza atacağımıza inanıyoruz.” dedi

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER