Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Mercedes-Benz Türk’ten “Sıfır Gibi Motor”

Mercedes-Benz Türk’ten “Sıfır Gibi Motor”
25 Nisan 2017 - 18:55 'de eklendi ve 5554 kez görüntülendi.

Müşteriler yenilenen motorlara kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl orijinal sınırsız yedek parça ve işçilik garantisiyle, 24 ay ve yüzde 0 faiz finansman desteğiyle uygun fiyatlarla sahip olabilecek.

 

Mercedes-Benz Türk, kullanıcıların performans ve kalite anlamında en yüksek seviyede hizmet edecek bir ürün olan “Reman Motorları” 2014 yılında tanıttı. Reman motorlar, Mercedes-Benz Mannheim Motor Yenileme Fabrikası’nda yenilenerek ülkemizde uygun fiyatla satışa çıkarılmış ve kullanıcılardan tam not almıştı.

 

Pazardan gelen yoğun talebi değerlendiren Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon sınıfında motor tamir ve tüm parçalarıyla birlikte yenileme hizmetini,İstanbul Hadımköy’de bulunan kendi atölyeleri içerisinde kurulan Motor Yenileme Merkezi’nde yapmaya başladı.

Almanya’da konu ile ilgili eğitim görmüş uzman kadro tarafından yapılan motor yenileme süreci, motorun parçalara ayrılmasıyla başlayarak, her bir parçanın spesifikasyonlara uygun test edilmesi ve akabinde hasarlı parçaların sıfır orijinal parçalarla değişimi ile tamamlanıyordu.

Bu sebeple “Sıfır Gibi Motor” adı verilen sektör de ”sandık motor” olarak bilinen ürünün, yan sanayi olmayan mercedes stok ürünleri ve yeni parçalar ile uzman ekip tarafından yenileniyor ve Mercedes-Benz Türk’ün 1 yıl sınırsız km yedek parça ve işçilik garantisi altında 24 ay sıfır faizli cazip ödeme koşulu ile çözümler öneriyor. 

“Sıfır Gibi Motor” ile fiyat ve kalitenin yanında müşterilere hızlı teslimatı da hedefleyen Mercedes-Benz Türk, kamyon ve otobüs müşterilerine stoktan komple motoru 1 gün içerisinde teslim etme olanağı sağlıyor.

Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Müşteri Hizmetleri Bölüm Müdürü Can Balaban toplantıda yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Mercedes-Benz Türk Müşteri Hizmetleri olarak da her zaman müşterilerimize yönelik servis ve hizmetlerimizi çok önemsiyor ve bu doğrultuda her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızdan biri “Sıfır Gibi Motor” ismini verdiğimiz ve gurur duyduğumuz yeni ürünümüz. OM457 motorlara sahip olan Mercedes-Benz kamyon ve otobüs müşterilerimize cazip koşullarla Mercedes-Benz Türk Hadımköy tesislerimizde bulunan Motor Yenileme Merkezi’nde yenilenen motora sahip olma fırsatı sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından orijinal ve yeni parçalarla, uygun fiyata yenilenen sıfır kalitesinde motorlar ile müşterilerimizle olan beraberliğimizi daha uzun yıllar ve yollarda kenetliyoruz. Uygun fiyatlı “Sıfır Gibi Motor” ürünlerimizi kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl orijinal sınırsız yedek parça ve işçilik garantisi ile ve 24 ay yüzde 0 faiz finansman desteğiyle müşterilerimize sunuyoruz” şeklinde konuştu.

“Sıfır Gibi Motor” tanıtım toplantısına Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, Kamyon ve Otobüs Müşteri Hizmetleri Bölüm Müdürü Can Balaban, Kamyon Müşteri Hizmetleri Pazarlama Müdürü Mehmet Doğan, Otobüs Müşteri Hizmetleri Pazarlama Müdürü Orhan Çavuş katıldılar.


SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER