Türkiye Ulaşım Sektörü Ticari Araçlar İhtisaslaşmış İnteraktif Haber-Forum Merkezi

Doğu Anadolu’nun Lideri Best Van Tur Yenilendi

Doğu Anadolu’nun Lideri Best Van Tur Yenilendi
23 Mart 2016 - 10:11 'de eklendi ve 3002 kez görüntülendi.

Doğu Anadolu’nun lider firmalarından Best Van Tur filosunu Travego serisinin son özel üretimleri olan otobüslerle,150 adetlik filosuna 10 adet daha Travego 17 Special Edition 2+1 ekleyerek filosunu genişletti ve gençleştirdi.

Alımı gerçekleşen araçlar 22 Mart Salı günü gerçekleşen törenle Best Van Tur Yönetim Kurulu Üyesi İrem Bayram’ın önderliğindeki yetkililere teslim edildi.Alımı yapılan araçlar Best Van Tur’un yurt dışı (Irak-İran-Gürcistan) seferlerinde hizmet verecek.

Best Van Turizm Yönetim Kurulu Üyesi İrem Bayram ; Bu alımda Mercedes-Benz otobüslerini tercih etmelerini şu sözlerle açıkladı: ‘Tercihimizi yine her zamanki gibi Mercedes-Benz’den yana kullandık. Travego araçların sunmuş olduğu yol güvenliği, geniş servis ağı ve 2. elde satış değerlerinin yüksek olması filomuza kattığımız 10 yeni aracı da Mercedes-Benz’den almamıza vesile oldu.Gelecek Otomotiv’le yıllardan beri gelen güzel bir dostluğumuzun olması nedeniyle ve onların da aynen bizim gibi bölge ekonomisine katkıda bulunmalarından dolayı bu alımı yine Gelecek Otomotiv aracılığı ile gerçekleştirdik.
Filomuza 2016 yılı içerisin de 16 adetlik otobüs alımlarının da devam edeceğini belirterek,İran ve Irak yolunda Best Van lider olarak devam edecek dedi.

Diğer Fotoğraflar için Linke Tıklayınız

http://magazinulasim.com/Konu-mercedes-benz-travego-17-shd-2011-2015.html?page=39

Onur Yurdanur
Magazinulaşım 2016 ©

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER