Magazin Ulaşım Haber

Katmerciler İAA 2018’e Katılıyor

Katmerciler İAA 2018’e Katılıyor
14 Eylül 2018 - 15:16 'de eklendi ve 292 kez görüntülendi.

Katmerciler, otomotiv ve yan sanayi konusunda dünyanın en büyük organizasyonları arasında yer alan IAA Ticari Araçlar Fuarı’na katılacak.

Yaklaşık 60 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla Türkiye’de sektörünün ihracat lideri olan ve uzun yıllardır Almanya’ya da ihracatı bulunan Katmerciler, özel olarak Almanya, genel olarak Avrupa pazarına büyük önem veriyor. Şirket, tümü kalite belgeli, müşteri memnuniyeti ve beğeni düzeyi yüksek ürünleriyle Avrupa’da pazar payını artırmayı, konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Katmerciler, uzun yıllara dayanan deneyimi, yaklaşık 30 farklı tipte ekipman üretebilme yeteneğiyle Türkiye’de sektörünün en geniş ürün gamına sahip şirketi durumunda. Şirketin ürün portföyünde itfaiyeden çöp aracına, araç kurtarmadan vidanjöre, damperden tankerlere farklı ihtiyaçlara uygun araçlar bulunuyor.

ADR’li tankerler, tehlikeli madde taşımacılığında Avrupa standardı haline gelmiş durumda. Bu üründe oldukça iddialı bir şirket olan Katmerciler son üç yılda Avrupa’ya çok sayıda ADR’li tanker ihracatı gerçekleştirdi. Körfez ve Avrupa ülkeleri Katmerciler’in bu üründeki öncelikli hedef pazarları durumunda. İnşaat sektörünün vazgeçilmezi silobaslar ise Avrupa Birliği standartlarında üretilerek iç ve dış pazarın hizmetine sunuluyor.

Katmerciler’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Almanya‘nın Hannover kentinde 20-27 Eylül‘de düzenlenecek fuarda yerini alacak şirket, geniş ürün portföyünü tanıtırken tehlikeli madde taşımacılığında kullanılan ADR’li treyler tankerle, inşaat sektöründe kullanılan silobasını da standında sergileyecek.

Uzun yıllardır Almanya’ya ihracatı bulunan Katmerciler, özel olarak Almanya, genel olarak Avrupa pazarına büyük önem veriyor. Şirket, Avrupa’da pazar payını artırmayı ve konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Katmerciler’in ürün portföyünde, itfaiye, çevre ve taşıma araçlarıyla savunma sanayi ve inşaat sektörüne yönelik araçlar bulunuyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER